3Dconnexion CadMouse Pro

4.2 (11 anmeldelser)

Oplev præcision og komfort med 3Dconnexion CadMouse Pro, designet specielt til CAD-professionelle. Denne ergonomiske mus tilbyder et optisk bevægelsessystem og syv knapper, hvoraf fem er programmerbare, for at optimere din arbejdsproces. Den USB-kablede forbindelse sikrer en stabil ydeevne.

3Dconnexion CadMouse Pro koster lige nu 901 kr. En stigning på 1,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 891 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 891 kr (27. maj 2026) og 989 kr (08. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 901 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
3Dconnexion CadMouse Pro Mus Optisk
901 kr
+ 39 kr fragt
Total: 940 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
3Dconnexion 3Dconnexion CadMouse Pro 4260016341092 Modsvarer: N/A
1.039 kr
Total: 1.039 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
3dconnexion Cadmouse Pro Usb-a Mus
1.149 kr
Total: 1.149 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
3dconnexion Cadmouse Pro Usb-a Mus
1.149 kr
Total: 1.149 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
3Dconnexion CadMouse Pro Optisk Kablet Sort
1.199 kr
+ fri fragt
Total: 1.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: 3Dconnexion
Kategori: Mus og trackballs